Kartoniarka - seria CZK
Pakowanie w kartony - automaty pakujące
Kartoniarka pakowanie przemysłowe wrap around
maszyny pakujące AUTOPACK
automaty pakujące
jQuery Slider


        Home
        Autopack PL

Autopack Co Ltd - maszyny pakujące - jest jednym z przodujących producentów maszyn pakujących w skali swiatowej. Autopack na rynku polskim jest obecny od 1992 roku , współpracując z wieloma renomowanymi firmami.

Aktualnie w promocji:

Maszyny pakujące Autopack posiadają certyfikat CE oraz spełniają wszelkie normy w zakresie Bezpieczeństwa i Higieny Pracy.

Maszyny pakujące A U T O P A C K są owocem 46 letniego doświadczenia w konstrukcji, produkcji i zastowowaniu maszyn pakujących w folię termokurczliwą , zapewniając wieloletnią eksploatację z minimalnym zużyciem części zamiennych. 

Autopack to nie tylko maszyna pakująca , ale kompletny "pakiet" współpracy z klientem zapwniając serwis, częsci zamienne i wzajemną pomoc w rozwoju na przyszłość. Maszyny pakujące Autopack charakteryzuje unikalnie prosta konstrukcja pozwalająca na łatwość obsługi i konserwacji nawet przez mało wykwalifikowanych pracowników. Stosowane uchwyty zatrzaskowe i klamki pozwalają na błyskawiczną zmianę formatu pakowania lub wymianę częsci krytycznych w celu konserwacji.

Owijarki Autopack odznaczają się również unikalnym systemem zgrzewająco-tnącym ,który umożliwia pakowanie do 30 pakietów na min. i zaoszczędza do 2% zuzycie folii.

Nasze tunele grzewcze posiadają wydajny system cyrkulacji powietrza , oszczędzają zużycie energii oraz są zaprojektowane tak by zajmowały jak najmniej powierzchni na hali produkcyjnej.

Modułowa konstrukcja udostępnia przystosowanie maszyny do produktu, otoczenia i do specyficzych standardów elektrycznych i bezpieczeństwa w firmie. W efekcie Autopack oferuje wyspecjalizowane wersje maszyn pakujących dla przemysłu spożywczego, kosmetycznego, farmaceutycznego , chemicznego i innych.

Autopack oferuje urządzenia dodatkowe np: do kontroli folii z nadrukiem, perforacji folli do łatwego otwierania pakietu. 


» Maszyny pakujące AUTOPACK 
- Seria CZK - Kartoniarka
- Seria CMOS - potokowa - overlap
- Seria SLH - automat pakujący
- Seria CZH - tackarka
- Seria SIT - automat pakujący
- Seria SLMT - tandem
- Seria SLM - system multiline
- Seria SLC - z tacką płaską
- Seria SLV - system vertical
- Seria SLO - produkt owalny
- Seria SSO - półautomat

        Seria CMOS
        Seria SLH
        Seria SLC

Firma Autopack wprowadziła na rynek swój nowy produkt jakim są maszyny pakujące potokowe. Maszyny te grupują i pakują pakiet bez zatrzymywania co pozwala osiągnąć wysokie wydajności do 60 pakietów / min. Maszyny posiadają możliwość pakowania pakietów na tacce z burtą.

zobacz więcej  

Maszyny pakujące SLH to seria maszyn automatycznych najbardziej popularnych, przeznaczonych dla szerokiej gamy produktów przemysłu spożywczego, farmacutycznego,chemicznego,kosmetycznego.
Automat ma także mozliwość owijania produktów z tacką.

zobacz więcej  

Maszyna pakująca wyposażona dodatkowo w podajnik tacek płaskich. Tacka wzmacnia pakiet co wpływa korzystnie na składowanie na paletach w magazynie czy też w supermarkecie.

zobacz więcej  


© 2017 AUTOPACK - maszyny pakujace | tel. +48 017 856 08 77