O firmie

Autopack Co Ltd - maszyny pakujące - jest jednym z przodujących producentów maszyn pakujących w skali światowej. Autopack na rynku polskim jest obecny od 1992 roku , współpracując z wieloma renomowanymi firmami.
Maszyny pakujące AUTOPACK są owocem 46 letniego doświadczenia w konstrukcji, produkcji i zastosowaniu maszyn pakujących w folię termokurczliwą , zapewniając wieloletnią eksploatację z minimalnym zużyciem części zamiennych. 

Autopack to nie tylko maszyna pakująca , ale kompletny "pakiet" współpracy z klientem zapewniając serwis, części zamienne i wzajemną pomoc w rozwoju na przyszłość. Maszyny pakujące Autopack charakteryzuje unikalnie prosta konstrukcja pozwalająca na łatwość obsługi i konserwacji nawet przez mało wykwalifikowanych pracowników. Stosowane uchwyty zatrzaskowe i klamki pozwalają na błyskawiczną zmianę formatu pakowania lub wymianę części krytycznych w celu konserwacji.

Owijarki Autopack odznaczają się również unikalnym systemem zgrzewająco-tnącym ,który umożliwia pakowanie do 30 pakietów na min. i zaoszczędza do 2% zuzycie folii. Nasze tunele grzewcze posiadają wydajny system cyrkulacji powietrza , oszczędzają zużycie energii oraz są zaprojektowane tak by zajmowały jak najmniej powierzchni na hali produkcyjnej. Modułowa konstrukcja udostępnia przystosowanie maszyny do produktu, otoczenia i do specyficzych standardów elektrycznych i bezpieczeństwa w firmie. W efekcie Autopack oferuje wyspecjalizowane wersje maszyn pakujących dla przemysłu spożywczego, kosmetycznego, farmaceutycznego , chemicznego i innych. Autopack oferuje urządzenia dodatkowe np: do kontroli folii z nadrukiem, perforacji folli do łatwego otwierania pakietu.